OPALENICA / NOWY TOMYŚL: Charytatywny kiermasz książek dla Klaudii

9 lutego w nowotomyskiej bibliotece odbył się Charytatywny Kiermasz KsiążekFundacja Radość z Uśmiechu sprzedawała zebrane przez siebie książki. Udało się uzbierać 1762 zł! Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Podopieczna fundacji Klaudia będzie mogła wybrać się na turnus rehabilitacyjny

Fundacja Radość z Uśmiechu

Dnia 07.02 wraz z Centrum Kultury i Biblioteka w Opalenicy oraz 09.02 w godzinach 10:00-18:00 wraz z Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu pragniemy zorganizować charytatywny kiermasz książek dla jednej z naszych Podopiecznych, Klaudii.
Klaudusia to 8-letnia dziewczynka, która choruje na autyzm, a od urodzenia ma również zaburzenia psychoruchowe. Początki jej życia i kolejne lata były bardzo ciężkie, ciągłe rehabilitacje i wizyty u różnych specjalistów, kolejne badania i kolejne diagnozy. Obecnie Klaudusia zbiera fundusze na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne.
Kwota jaką pragniemy uzbierać to 18 444 zł. Zachęcamy wszystkich do udziału w Kiermaszu, podczas którego będzie można nabyć wyjątkowe książki- dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

One thought on “OPALENICA / NOWY TOMYŚL: Charytatywny kiermasz książek dla Klaudii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *