NOWY TOMYŚL: LXII sesja Rady Miejskiej – Kompromitacja, czyli puste miejsca przy sesyjnym stole… komentarz radnego Tomasza Matusiaka

Kompromitacja, czyli puste miejsca przy sesyjnym stole… to komentarz radnego Tomasza Matusiaka, jaki ukazał się na portalu społecznościowym radnego po LXII sesji Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu, która odbyła się w czwartek, 29 grudnia br. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.
 
Była to druga część LXII sesji Rady Miejskiej z dnia 19 grudnia 2022 r. Sesja przerwana – wznowienie nastąpi 29 grudnia br.
 
Gdy masz już przeświadczenie, że poziom absurdu w Gminie Nowy Tomyśl wyżej podskoczyć nie może, nadchodzi nowy dzień, a właściwie sesja…
Dzisiaj dokończone zostały obrady, na których uchwalony miał zostać budżet na 2023 rok. Jak u Hitchcocka, zaczęło się od trzęsienia ziemi. UWAGA!!! Na sesję, oprócz mecenasa, nie przybył żaden przedstawiciel urzędu!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ma jakiegokolwiek wytłumaczenia dla takiego postępowania. Postawienie własnych wymysłów ponad dobro Mieszkańców jest sprawą nie do zaakceptowania!!!!
W obliczu sytuacji, w której nie można było wysłuchać wyjaśnień czy też zadać pytania, budżet nie został przyjęty. Znając obraną taktykę można zakładać, że pojawi się pismo/filmik, w którym radni zostaną oskarżeni, że blokują inwestycje!!!
Otóż głośno trzeba o tym mówić, że tak nie jest!!! Dzisiejsze zlekceważenie nie powagi sesji budżetowej było przekroczeniem niebezpiecznej granicy. Jest kolejnym przykładem na to, że… No właśnie na co?

NOWY TOMYŚL: Informacja z przebiegu LXII sesji Rady Miejskiej z dnia 19 grudnia 2022 r. 

2 thoughts on “NOWY TOMYŚL: LXII sesja Rady Miejskiej – Kompromitacja, czyli puste miejsca przy sesyjnym stole… komentarz radnego Tomasza Matusiaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *