Wystawa Natalii Brzezińskiej w nowotomyskiej bibliotece

Od czwartku, 14 września, w Galerii w Punkt Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Tomyślu zagościła nowa wystawa pt.„AVMIWAOH, zapraszamy do świata Natalii Brzezińskiej”.

Natalia Brzezińska, uczennica drugiej klasy Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu, prezentuje w niej swoje oryginalne fotografie i wykonywane różnymi technikami prace malarskie. Jej twórczość ma charakter indywidualny, pełen widocznych inspiracji i przemyśleń.

Warto nadmienić, że była ona także laureatką II Regionalnego Konkursu Fotograficznego w kategorii młodzieżowej, organizowanego przez nowotomyski Ośrodek Wiedzy o Regionie.

Cieszy niezmiernie, że do biblioteki zgłaszają się młodzi twórcy, chcący pokazać swoje prace szerszemu gronu odbiorców, a do takich właśnie należy bohaterka podwójnego czwartkowego wernisażu.

Przed południem miało miejsce otwarcie wystawy dla uczniów Zespołu Szkół nr 1, w popołudniowym wernisażu, oprócz miłośników sztuki młodego pokolenia, wzięli udział przyjaciele i rodzina artystki.

Podczas otwarcia można było posłuchać dedykacji muzycznej w wykonaniu Antoniny Zerek i Tymoteusza Onyśków. Wystawa będzie gościła w nowotomyskiej bibliotece do 6 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *