POWIAT NOWOTOMYSKI: Uwaga! TRZEŹWY PORANEK – POLICYJNE DZIAŁANIA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA!

W dniu 13 listopada funkcjonariusze z Nowego Tomyśla zorganizują akcje – Trzeźwy Poranek. To działania mające na celu promowanie bezpieczeństwa na drogach poprzez kontrolę trzeźwości kierowców.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W NOWYM TOMYŚLU:

W dniu 13 listopada na terenie całego powiatu przeprowadzimy szereg kontroli, które mają na celu sprawdzenie stanu trzeźwości kierujących. Podkreślamy, że Trzeźwy Poranek to nie tylko kontrola, ale także działania edukacyjne i profilaktyczne. Funkcjonariusze służyć będą radą dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypominali o skutkach prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Policja zdecydowanie angażuje się w działania prewencyjne, zdając sobie sprawę z rosnącego zagrożenia związanego z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.

W wyniku wcześniejszych działań zatrzymano kilka osób, które prowadziły pojazd pomimo przekroczenia dopuszczalnej normy alkoholu lub pod wpływem podobnie działających środków. To dowód na to, jak istotne są tego rodzaju akcje i jak skutecznie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Trzeźwy Poranek to jedno z wielu działań podejmowanych przez naszych funkcjonariuszy w celu ochrony mieszkańców. To także sygnał, że prowadzenie pojazdu w stanie trzeźwości to priorytetowy temat, który wymaga wspólnego zaangażowania społeczności.

Warto podkreślić, że takie inicjatywy nie tylko wpływają na bezpieczeństwo na drogach, ale także kształtują świadomość społeczną i wspierają budowanie kultury odpowiedzialnego korzystania z dróg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *