Pisarka Hanna Bilińska-Stecyszyn gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedzichowie

W piątkowy wieczór, 17 listopada, bolewicka filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedzichowie, stanowiącej dla mieszkańców gminy podstawowy punkt aktywności kulturalnej, gościła pisarkę – Hannę Bilińską-Stecyszyn.
 
Przy kawie i słodkościach Słuchaczki Miedzichowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawiały z autorką o życiu i twórczości. Inspiracją do dyskusji były książki pani Hanny: „Pelunia”, „Wbrew pozorom” i „Druga szansa, czasami trzecia”. Padały pytania o tematy, inspiracje, sprawy warsztatowe, ale nawiązywano również do osobistych wspomnień, przeżyć oraz życiowych refleksji.
 
Gościem tego spotkania był również pan Jan Stecyszyn – mąż pisarki. Jego obecność oraz dorobek literacki pany Hanny sprowokowały wspólne zastanawianie się nad receptą na poczucie szczęścia i udane małżeństwo-partnerstwo. Przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera tego autorskiego spotkania pozostawiła miłe wspomnienia, które na długo zostaną w pamięci obecnych. Pozostawiła także przedsmak nowej literackiej historii i oczekiwanie na kolejną, zapowiedzianą książkę Hanny Bilińskiej-Stecyszyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *