Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Wytomyślu

13 października br., w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Wytomyślu, odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, w wyniku którego pierwszoklasiści oficjalnie dołączyli do społeczności szkolnej.

Zebranych: Grażynę Pogonowską – Zastępczynię Burmistrza Nowego Tomyśla, Danutę Sobieraj – sołtys Wytomyśla, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły, uczniów  , a przede wszystkim pierwszoklasistów oraz ich rodziców, powitała Daria Bąkowska – dyrektor szkoły.

Uczniowie zaprezentowali krótki występ artystyczny, po którym nastąpiło ślubowanie i oficjalne pasowanie na pierwszoklasistę.

Następnie głos zabrały kolejno Grażyna Pogonowska – zastępczyni burmistrza oraz Danuta Sobieraj – sołtys Wytomyśla, gratulując świeżo upieczonym uczniom dołączenia do społeczności szkolnej oraz życząc sukcesów w nauce i zachęcając do rozwoju zainteresowań. W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej, panie złożyły także życzenia pomyślności i satysfakcji zawodowej dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Na zakończenie pierwszoklasistom wręczono upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *