Okolicznościowe gadżety i babeczki dla mieszkańców z okazji 237. urodzin Nowego Tomyśla

W czwartek, 13 kwietnia br. na Placu Niepodległości Urząd Miasta we współpracy z  Nowotomyskim Ośrodkiem Kultury przygotował specjalną akcję promującą 237. urodziny miasta Nowy Tomyśl. Mieszkańcy mogli otrzymać szereg wyjątkowych upominków tj. okolicznościowe breloki do kluczy, różnokolorowe długopisy i ołówki z nazwą miasta, rysunkowe plany miasta czy cukierki krówki w niepowtarzalnym opakowaniu.

O smakowite przekąski w trakcie trwania akcji zadbał Nowotomyski Ośrodek Kultury, który przygotował dla mieszkańców 237 babeczek z bitą śmietaną oraz owocami. 

Akcji promocyjnej towarzyszyła wyjątkowa wystawa „Nowotomyskie pocztówki” stworzona z prywatnych zbiorów Marcina Izydorka.

Tuż po tym, o godz.17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu, odbył się wykład dr Zdzisława Kościańskiego, który przestawił „Refleksje na temat 237. urodzin miasta”, w tym historię jego powstawania.

To jednak nie wszystko co zaplanowano z okazji 237. urodzin Nowego Tomyśla. Burmistrz przygotował dla mieszkańców szereg wydarzeń, które pozwolą mieszkańcom wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję. Na wszystkie organizowane wydarzenia wstęp jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *