Odznaka Honorowa „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” dla Izabeli Putz z nowotomyskiej biblioteki

W czwartek, 18 maja, na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka i Dyrektorki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Małgorzaty Grupińskiej-Bis, na uroczyste obchody Wielkopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek przybyli przedstawiciele 229 bibliotek publicznych, działających na terenie województwa.  Wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele władz Wielkopolski i miasta Poznania.

Kluczowym momentem uroczystości było uhonorowanie bibliotekarzy i bibliotek, którzy szczególnie aktywnie działali na różnych obszarach promocji czytelnictwa i kultury. Mamy przyjemność poinformować, że zgodnie z decyzją Kapituły Odznaki Honorowej i uchwałą Zarządu Województwa Wielkopolskiego, na wniosek Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Odznakę Honorową „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” otrzymała Izabela Putz – specjalistka ds. animacji kultury Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Tomyślu.

Wyróżnienie zostało przyznane za zaangażowanie w rozwój czytelnictwa i kultury w regionie, inicjowanie i realizację projektów odpowiadających na potrzeby drugiego człowieka, otwartość i wsparcie integracji lokalnej społeczności oraz za podążanie za najnowszymi technologiami i wykorzystywanie ich w działaniach na rzecz bibliotekarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *