NOWY TOMYŚL:Startuje II Regionalny Konkurs Fotograficzny!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu Ośrodek Wiedzy o Regionie ogłasza II REGIONALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY “Tu i teraz… stąd jestem”!
Startujemy od czwartku, 6 kwietnia!

Celem naszego konkursu jest zachęcenie Państwa do fotograficznej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości i jej utrwalania w fotografii, a przy okazji stworzenie ciekawej dokumentacji fotograficznej powiatu nowotomyskiego. Tematem konkursowych prac ma być architektura, a w szczególności zabytki naszego powiatu.

Trwający do 28 kwietnia 2023 r. konkurs adresowany jest do osób zajmujących się amatorsko fotografowaniem i to w każdym wieku!

Są bowiem trzy kategorie wiekowe uczestników konkursu:
• I kategoria wiekowa: dzieci 7-12 lat ,
• II kategoria wiekowa: młodzież 13-18 lat
• III kategoria wiekowa: osoby dorosłe powyżej 18 lat

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie, nigdzie dotąd niepublikowane i nienagradzane fotografie. Co ważne! Do każdej z konkursowych prac należy załączyć krótki opis sfotografowanego miejsca.

Prosimy przesyłać zdjęcia tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.

Opatrzone imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem na kategorię wiekową zdjęcia w wersji elektronicznej, w formacie jpg (minimum 1600×1200 pikseli) należy przesłać na adres e-mail: owor@bibliotekant.pl do 28 kwietnia 2023 roku, w temacie maila wpisując: II REGIONALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY. Wymagane jest również przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego Kwestionariusza Informacyjnego RODO (Załącznik nr 2 do Regulaminu).

Do prac nadesłanych przez osoby niepełnoletnie należy dołączyć skan lub zdjęcie wypełnionej Karty Zgłoszenia, stanowiącej Załącznik nr 1 do Regulaminu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki www.bibliotekant.pl oraz na jej profilach na Facebooku i Instagramie!
W bibliotecznej galerii oraz na stronie internetowej biblioteki zostanie zaprezentowana pokonkursowa wystawa zdjęć.

Dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej przewidziane są oczywiście nagrody 🙂 Czekamy na Wasze zdjęcia!

Tu można zapoznać się z REGULAMIN II FOTOGRAFICZNEGO KONKURSU REGIONALNEGO

oraz pobrać odpowiednie załączniki:

Załącznik nr 1 – ZAŁĄCZNIK NR 1 (osoby niepełnoletnie)

Załącznik nr 2 – ZAŁĄCZNIK NR 2 (RODO)

MiPBP w Nowym Tomyślu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *