NOWY TOMYŚL: Na Północy „TAK” dla tężni! Kolejny sukces akcji. Setki zebranych podpisów

[WRACAMY DO TEMATU]

W sobotę, 22 lipca br. na nowotomyskim osiedlu Północ odbyła się kolejna akcja zbiórki podpisów wspierających inicjatywę budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej w Nowym Tomyślu. W godzinach porannych pod jednym z marketów akcję koordynowali Radni Rady Miejskiej Tomasz Tomaszewicz i Łukasz Chalasz oraz Radny Powiatu Nowotomyskiego , były starosta Ireneusz Kozecki.

Podczas kilku godzin udało się zebrać dziesiątki podpisów popierających inicjatywę budowy tężni.

Akcja poparcia budowy tężni z coraz większym wsparciem! Nadal możesz złożyć podpis

NOWY TOMYŚL: Akcja poparcia budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej z coraz większym wsparciem mieszkańców Nowego Tomyśla.

Już zaplanowano kolejne akcje zbiórki podpisów a inicjatywę wspiera coraz więcej osób i organizacji społecznych. Dziś do akcji czynnie włączył się Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu.

Już w najbliższą sobotę, kolejna akcja zbiórki podpisów poparcia inicjatywy budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej. Akcja odbędzie się w godzinach porannych na osiedlu Północ przy markecie Intermarche.

NOWY TOMYŚL: Akcja poparcia inicjatywy budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej! Apel radnego Tomasza Tomaszewicza

Zgodnie z zapowiedzią radnego Tomasza Tomaszewicza dziś na nowotomyskim „zieleniaku” zorganizowano akcję zbierania podpisów pod inicjatywą budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej w Nowym Tomyślu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy. Akcję czynnie wsparł również radny Rafał Górczyński.

Zebraliśmy 170 podpisów i wysłuchaliśmy wielu ważnych uwag mieszkańców za co serdecznie dziękujemy. Kolejne akcje już wkrótce na os. Batorego i os. Północ !!!
P.S. Stoisko oczywiście zostało opłacone w kwocie 20zl. – skomentował sobotnią akcję na portalu społecznościowym jej współorganizator radny Tomasz Tomaszewicz

Poprzyj inicjatywę budowy tężni solankowych przy ul. Zbąszyńskiej! Apel radnego Tomasza Tomaszewicza

Temat budowy tężni solankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Zbąszyńskiej w Nowym Tomyślu powraca! Z Apelem do Radnych Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu oraz mieszkańców zwrócił się radny Tomasz Tomaszewicz , który współorganizuje akcję popierającą budowę tężni.

Już w najbliższą sobotę, 15 lipca br. mieszkańcy Nowego Tomyśla również będą mogli poprzeć inicjatywę budowy tężni solankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Zbąszyńskiej w Nowym Tomyślu. W godzinach porannych przy wejściu na „zieleniak” od strony marketu, prowadzoną będzie akcja zbierania podpisów poparcia dla tej inicjatywy.

5 thoughts on “NOWY TOMYŚL: Na Północy „TAK” dla tężni! Kolejny sukces akcji. Setki zebranych podpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *