NOWY TOMYŚL: Burmistrz z wizytą na treningu bramkarskim

18 lipca 2023 r., odbył się trzeci z wakacyjnych treningów bramkarskich organizowanych we wtorkowe przedpołudnia przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

Po raz kolejny młodzi piłkarze licznie pojawili się na Zespole Boisk Orlik w Nowym Tomyślu, aby pod czujnym okiem trenerów rozwijać piłkarskie – a w szczególności bramkarskie – umiejętności.

Piłkarzom tradycyjnie już towarzyszyli wierni kibice i fotoreporterzy, czyli rodzice, ale tym razem trening obserwował też Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla – który pogratulował uczestnikom zapału do uprawiania sportu i gotowości do wczesnego wstawania nawet w okresie wakacji oraz przekazał im drobne upominki.

Wizyta ta była dla piłkarzy okazją do pokazania swoich umiejętności oraz udowodnienia, że młodzi ludzie nadal potrafią wykorzystać piękną pogodę i wspólnie bawić się na świeżym powietrzu, zamiast spędzać czas przed ekranami komputerów. Udowodniły to także przedszkolaki, które pod opieką swoich Pań aktywnie spędzały czas w strefie sportu.

NOWY TOMYŚL: Akcja poparcia budowy tężni z coraz większym wsparciem! Nadal możesz złożyć podpis [WRACAMY DO TEMATU]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *