Nowotomyska AF SIX zajęła 4. miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Hamburgu

W dniach 24-28 lipca br., AF SIX z Nowego Tomyśla miała zaszczyt uczestniczyć w prestiżowym i niezwykle konkurencyjnym międzynarodowym turnieju piłkarskim. Na tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział ponad 80 zespołów z różnych zakątków świata. Młodzi zawodnicy z grupy wiekowej U12/U13 reprezentujący SIX zdobyli wyjątkowo wysokie – 4. miejsce.

Oto wyniki osiągnięte przez zespół SIX:

SIX – Lomma Nike (Szwecja) – 2:1

SIX – NF Academy (Portugalia) – 4:2

SIX – TSV Heiligenhafen (Niemcy) – 6:0

SIX – VfL Oldenburg (Niemcy) – 5:1

SIX – FC Altyn Tach (Turkmenistan) 1:2

SIX – Lomma Nike (Szwecja) – po rzutach karnych 10:11

Wyjazd do Hamburga zaowocował nie tylko dobrymi wynikami, ale przede wszystkim nawiązaniem międzynarodowych przyjaźniz zawodnikami z różnych kontynentów – Afryki, Europy i Azji. Oprócz rywalizacji na boisku, trenerzy oraz Błażej Telichowski – założyciel SIX AF –zorganizowali dla zawodników i ich trenerów zwiedzanie Hamburga.

Po powrocie do Polski, w Nowym Tomyślu, wszyscy zostali gorąco powitani przez rodziców, przedstawicieli SIX oraz zaproszonego na tę okoliczność Włodzimierza Hibnera – Burmistrza Nowego Tomyśla.

Spotkanie powitalne dla dzieci było również okazją do uczczenia ich sukcesu – nie zabrakło bezalkoholowego szampana, fajerwerków, wspólnego śpiewu oraz poczęstunku. To już drugi występ SIX w tak prestiżowym międzynarodowym turnieju piłkarskim dla dzieci, co stanowi wyjątkowy dowód na potencjał i zaangażowanie drużyny.

Gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom, trenerom i sztabowi SIX za ich osiągnięcia oraz wzmacnianie więzi międzykulturowych w świecie piłki nożnej!

/nowytomysl.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *