Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu awansował 13 policjantów na wyższe stanowiska służbowe.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu awansował 13 policjantów na wyższe stanowiska służbowe. Oficjalne wręczenie rozkazów odbyło się 26 października podczas uroczystej zbiórki w naszej jednostce.

W dniu 26 października, o godzinie 11.00, odbyło się doniosłe wydarzenie w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Spotkanie to miało szczególny charakter, gdyż było okazją do uroczystego wręczenia awansów na wyższe stanowiska służbowe. Rozkazy awansowe wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu, inspektor Mirosław Gogołek, w towarzystwie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu, komisarza Adama Banasiak.

Inspektor Mirosław Gogołek nie zapomniał również o docenieniu tych, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych oraz szybką i profesjonalną reakcją na zdarzenia, nawet poza godzinami pracy.

Komendant Powiatowy Policji serdecznie pogratulował i podziękował wszystkim uhonorowanym policjantom za ich wyjątkową służbę, zaangażowanie i poświęcenie. Życzył im także dalszych sukcesów na ich ścieżkach zawodowych, dziękując za ich nieoceniony wkład w zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu. To wydarzenie stanowi doskonały przykład docenienia wysiłku i oddania funkcjonariuszy, którzy z oddaniem pełnią swoje służbowe obowiązki, niezależnie od wyzwań, jakie stawia przed nimi codzienność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *