Jak obecnie wyglądają prace przy termomodernizacji żłobka „Złoty Promyk” w Nowym Tomyślu?

Z początkiem maja wybrano wykonawcę zadania pn. „Termomodernizacja Żłobka „Złoty promyk” w Nowym Tomyślu”, którym zostało PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „DOMBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Tomyślu. Firma przedstawiła najkorzystniejszą ofertę, opiewająca na kwotę 705 917,60 zł.

Przypomnijmy, że na wykonanie tego zadania Gmina Nowy Tomyśl otrzymała dofinansowanie w wysokości 645 705,61 zł z Wielkopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Działania: 11.3 „Wspieranie kryzysowych działań naprawczych w obszarze poprawy efektywności energetycznej w sektorze publicznym (REACT-EU)”.

Prace przy termodernizacji złobka postępują. Zakres prac do wykonania w ramach zadania inwestycyjnego obejmuje m.in.: izolację termiczną i przeciwwilgociową murów fundamentowych, termomodernizację budynku żłobka,naprawę pokrycia dachowego, wymianę instalacji odgromowej, wykonanie utwardzeń (chodników z kostki betonowej), wykonanie, dostarczenie, zamontowanie i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, montaż skrzynek lęgowych dla ptaków.

Przewidywany czas realizacji zadania to 15 wrześniabieżącego roku.

Poniżej przedstawiamy, jak to obecnie wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *