GBP w Miedzichowie laureatem konkursu Fundacji BOŚ !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy laureatami konkursu ogłoszonego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska „Świat oczami młodych” i otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację muralu „Ekomural w ogrodzie biblioteki” w wysokości 12 180,00 zł. 

 Z ponad 450 – przesłanych projektów murali komisja konkursowa wyłoniła 5 projektów, które otrzymają dofinansowanie na realizację w tym projekt autorstwa mieszkanki naszej gminy – Magdaleny Ćwiek .

Nowy mural o zagrożonych gatunkach roślin, zwierząt i grzybów powstanie w ogrodzie bibliotecznym na ścianie budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w  Miedzichowie.

Magdalena i Edyta Ćwiek, mieszkanki gminy Miedzichowo. Magdalena wykonała projekt muralu, na co dzień zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju sztuki zarówno komputerowej, jak i tradycyjnej. Pani Edyta obecnie zajmuje się prowadzeniem zajęć plastycznych dla dzieci i dorosłych z Miedzichowa i okolic. Ma za sobą Akademię Sztuk Pięknych i lata pracy w roli nauczycielki plastyki. Magdalena i Edyta będą przewodzić wykonaniu i koordynować pracę, wspomagane przez lokalnych mieszkańców i uczniów szkoły w Miedzichowie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Miedzichowie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *