Wieczór dla seniora – spotkanie seniorów z terenu Glinna

W piątek, 4 sierpnia br., odbyło się spotkanie seniorów z terenu Glinna, zorganizowane przez Esterę Friedrich – sołtys Glinna oraz Stowarzyszenie Nasze Glinno.

Nie zabrakło muzyki na żywo, śpiewu, tańca oraz smakowitych przekąsek, o które zadbały mieszkanki Glinna. Seniorom przygrywała Kapela Koźlarska Kotkowiacy ze Zbąszynka.

W spotkaniu wzięli udział Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla oraz Zofia Matuszczak – Prezes PUZGM w Nowym Tomyślu.

Wieczór dla seniora został zorganizowany przy współpracy z Gminą Nowy Tomyśl oraz  lokalnymi przedsiębiorcami: Wyspa Urody Agnieszka Kaciczak, Studio Urody Kalina,  Hydro-Friz Dariusz Friedlich. Hurt-detal „u Kuby” Dorota Kuźmińska oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL.

Było to już drugie tego typ uwydarzenie. Seniorzy, którzy skorzystali z zaproszenia, nie kryli swojego zadowolenia z udziału w spotkaniu i zgodnie podkreślali, że już nie mogą doczekać się kolejnej takiej uroczystości. Jak zdradziła nam sołtys Glinna – wybrano już wstępny termin kolejnego takiego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *