Strefa rekreacyjna w Starym Tomyślu oficjalnie oddana do użytku mieszkańców!

W czwartek, 21 marca br., nastąpiło oficjalne otwarcie strefy rekreacyjnej w Starym Tomyślu. Budowa inwestycji została zakończona w grudniu ubiegłego roku, jednak ze względu na panujące wówczas warunki pogodowe i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, oficjalne otwarcie zostało przesunięte na sezon wiosenny.

Uroczystość poprowadziła Monika Dębicka – sołtys Starego Tomyśla. Słowem wstępu powitał gości Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla. Tuż po symbolicznym przecięciu wstęgi z udziałem dzieci, ks. Krzysztof Ratajczak – proboszcz parafii pw.  Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu poświęcił strefę. 

Wczoraj pierwsi miłośnicy rowerowych zmagań mogli sprawdzić się na pumptracku podczas wyścigów rowerowych, organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu oraz Tandhem – salon rowerowy Pawelec.

Nie zabrakło ciepłego poczęstunku, ciasta i napojów, które przygotowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich ze Starego Tomyśla, a także znakowania rowerów przez nowotomyską policję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *