Przyznano tytuł  „Najpiękniejszego balkonu i przedogródka w Gminie Nowy Tomyśl”

Wybrano najpiękniejszy balkon i przedogródek na terenie Gminy Nowy Tomyśl, w ramach tegorocznego konkursu, organizowanego przez PU Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane były do 31 sierpnia br., a udział w nim mogły wziąć osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie gminy Nowy Tomyśl w lokalu lub budynku, który posiada balkon lub/i ogródek, zarządzany lub administrowany przez organizatora.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach:

  1. „Najpiękniejszy balkon w gminie Nowy Tomyśl w 2023 r.”
  2. „Najpiękniejszy przedogródek w gminie Nowy Tomyśl w 2023 r.”

Do konkursu wpłynęły 3 zgłoszenia, jednak tylko jedno z nich spełniało wymogi konkursu – inne zgłoszenia nie pochodziły z zasobów ZGM.

Tym samym, komisja w składzie: Agata Kujawa – przewodnicząca oraz Justyna Franek i Agnieszka Szaferska, wyłoniła zwycięzcę w kategorii „Najpiękniejszy balkon i przedogródek w Gminie Nowy Tomyśl”. Nagroda główna, o wartości 700 zł, trafiła do Magdaleny Koniecznej oraz Marzeny Hajdukiewicz.

W czwartek, 19 października br., nastąpiło oficjalne wręczenie nagrody. Pamiątkowy dyplom, nagrodę pieniężną oraz upominek w postaci kwiatów wręczyli osobiście: Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla, Zofia Matuszczak – Prezes PU ZGM w Nowym Tomyślu oraz Agata Kujawa i Justyna Franek – członkinie komisji.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *