POWIAT NOWOTOMYSKI: Spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół

We wtorek, 29 sierpnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół oraz placówek oświatowych, dla których powiat jest organem prowadzącym. Miało ono uroczysty charakter, wynikający z powierzenia stanowisk dyrektorskich oraz wręczenia aktów mianowania dla nauczycieli.
 
Starosta Nowotomyski Andrzej Wilkoński wręczył akty powierzenia stanowiska dyrektorskiego na nową pięcioletnią kadencję. Otrzymali je: pani Marzenie Ginter, która będzie pełniła funkcję dyrektora w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu, pani Magdalena Kędzia-Kluj, dotychczasowa dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Tomyślu, pani Izabela Kałek, dotychczasowa dyrektor ZS RCKU w Trzciance oraz pan Robert Winiarz dotychczasowy dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zbąszyniu.
 
Ponadto, włodarz powiatu wręczył nauczycielom akty nadania stopnia awansu zawodowego. Stopień nauczyciela mianowanego otrzymali w tym roku: Martyna Kowalak, Aneta Kaczmarek i Natalia Pawlak z Zespół Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu, Sara Wolnik
i Katarzyna Flieger z Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu, Antonina Noga i Agnieszka Tkaczuk ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zbąszyniu oraz Martyna Woźniak-Sarnowska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Tomyślu.
 
źródło : Powiat Nowotomyski 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *