OPALENICA: Nowoczesna bursa otwarta

W piątkowy wieczór, 16 grudnia w Opalenicy miało miejsce oficjalne otwarcie bursy szkolnej. Jej powstanie jest kolejnym krokiem rozwojowym projektu Opalenica Pro. Prowadzony jest on przez Akademię Piłkarską Reissa. Przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Opalenicy Tomasz Szulc, Starosta Nowotomyski Andrzej Wilkoński i Prezes Zarządu APR Piotr Matecki. Wydarzenie było okazją do świętowania i podziękowań, wszystkim tym którzy przyczynili się do powstania obiektu.

Piotr Matecki podziękował samorządowcom Burmistrzowi Opalenicy Tomaszowi Szulcowi, Staroście Nowotomyskiemu Andrzejowi Wilkońskiemu, Sekretarzowi Gminy Tomaszowi Matusiakowi, Dyrektor ZS w Opalenicy Irenie Nawrockiej, Dyrektor SP w Opalenicy Grażynie Szulc, przedsiębiorcom, dostawcom, ekipom budowlanym, trenerom i działaczom oraz wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie.

Z kolei Tomasz Szulc podkreślił, że otwarcie bursy przyczyni się zarówno do rozwoju projektu, w ramach którego działają klasy mistrzostwa sportowego, jak także całej gminy. – Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Akademia Piłkarska Reissa znajduje się na ścieżce ciągłego rozwoju – zwrócił się do obecnych Burmistrz Opalenicy. – Obecność Akademii Piłkarskiej Reissa w Opalenicy wpływa na zwiększenie prestiżu naszego miasta i gminy.

Tekst: TM

Foto: MCH

źródło: Gmina OpalenicaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *