NOWY TOMYŚL: VIII Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się VIII Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów. Tym razem zabytkowe auta i ich właścicielki pojawią się w Nowym Tomyślu!

To już kolejna, VIII odsłona Zlotu Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów, organizowana w ramach inicjatywy She’s Mercedes. Tegorocznym hasłem zlotu jest „Współczesne kobiety kolekcjonują zabytkowe Mercedesy. Komfort, elegancja i prestiż”.

Zlot Zabytkowych Mercedesów jest gratką dla wszystkich miłośników zabytkowych „gwiazd”. Wydarzeniuprzyświeca konkretny cel – pokazuje siłę kobiet w społeczeństwie, wspiera ambitne, niezależne profesjonalistki i uświadamia, jak istotne są kwestie równouprawnienia.Mobilizuje kobiety by odważnie sięgały po swoje pasje i rozwijały zainteresowania wbrew istniejącym stereotypom.

Jak informuje Mercedes Benz Polska – sponsor wydarzenia – zloty She’s Mercedes odbywają się w duchu koncepcji „slow life”, czyli bez elementów rywalizacji, natomiast z naciskiem na zrelaksowaną jazdę, rozmowy w serdecznej atmosferze oraz zgłębianie lokalnych atrakcji i kultury danego miejsca.

W tym roku zlot odbędzie się w Nowym Tomyślu! Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, o godz. 12.00 w Parku Feliksa,będzie można na własne oczy zobaczyć wyjątkowe mercedesy, porozmawiać z ich właścicielkami, a także wziąć udział w organizowanych wydarzeniach towarzyszących.

Organizatorzy oraz sponsorzy wydarzenia zaplanowali,m.in. głosowanie na najatrakcyjniejsze auto zlotu. Wśród głosujących rozlosowane zostaną trzy atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mercedes Benz Polska. Rozdawane też będą drobne upominki.  

Na miejscu obecny będzie Mercedes-Benz Duda-Carsoraz Legends Duda-Cars, jedyny w Polsce dealer zajmujący się kompleksowo sprzedażą, serwisem i renowacjami klasycznych samochodów z motoryzacyjnymi nowinkami jako ciekawym kontrastem do samochodów zabytkowych i powiewem przyszłości.

O bezpieczeństwo i dodatkowe atrakcje zadba jeden ze sponsorów o lokalnych korzeniach, a obecnie ogólnopolskim zasięgu – firma Hunters lider na rynku usług ochroniarskich.

Patronatem honorowym zlot objął Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla.

Nie może Was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *