NOWY TOMYŚL: Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego przez firmę Josera

Josera Polska Sp. z o.o. to dzieło polsko-niemieckiej współpracy, które zyskało popularność, sprzedając najwyższej jakości karmy dla psóworaz kotów, dostosowane do różnorodnych potrzeb czworonogów.

Przez lata firma rozwijała się –w 2004 rokujej produkty trafiły do sklepów zoologicznych, a 2 lata później produkt „La Sauce” zrewolucjonizował mokrą karmę, w  kolejnych latach uruchomiono nową hurtownię karmy dla zwierząt domowych i centrum logistyczne, otwarte zostało także nowe laboratorium firmy JoseraErbacher oraz hurtownia karmy dla zwierząt domowych, oparta na oszczędnej gospodarce energetycznej, bynastępnie w 2018 roku mógł pojawić się sklep internetowy.

Siedziba Josery znajduje się w Paproci, niedaleko Nowego Tomyśla. To właśnie tam powstanie kolejny, przełomowy projekt firmy – budowa nowoczesnej fabryki suchej karmy dla psów i kotów.

Budowa pozwoli nie tylko na dalszy rozwój firmy i jej produktów. Powstała fabryka stanie się ponadto miejscem pracy dla kilkudziesięciu osób.

W środę, 24 maja br., prezesi i dyrektorzy firmy, inwestorzy oraz przedstawiciele lokalnych władz podpisali akt erekcyjny, który umieszczono w kapsule czasu wraz z  charakterystycznymi gadżetamiJosery. Dokonano także symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego przez wszystkich, wspierających budowę nowej fabryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *