NOWY TOMYŚL: Kandydaci „Trzeciej Drogi” Senator Libicki, Poseł Paszyk i Radny Napierała na zieleniaku w dzień targowy… [ZDJĘCIA]

Kampania wyborcza trwa. W sobotni poranek na nowotomyskim targowisku, można było spotkać i porozmawiać z politykami i kandydatami do parlamentu Polskiego Stronnictwa Ludowego. W Nowym Tomyślu zorganizowano jedno ze spotkań w ramach akcji #1000spotkan w całej Polsce „Trzecia Droga”.

W nowotomyskiej akcji udział wzięli, Poseł RP Krzysztof Paszyk – lider listy PSL w okręgu 38,  Senator Jan Filip Libicki kandydat do Senatu w ramach Paktu Senackiego w okręgu 89 (powiaty – grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski, wolsztyński) oraz Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, były burmistrz Opalenicy, Ryszard Napierała, kandydatów wspierali członkowie powiatowych struktur PSL.

Kandydaci „Trzeciej Drogi” podczas wizyty na targowisku częstowali ekologicznymi jabłkami i gruszkami a dla Pań były bukiety słoneczników. Kwiaty i owoce to plony ziemi nowotomyskiej – zapewniali politycy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *