NOWY TOMYŚL: GROMEE i Marta Gałuszewska na zakończenie Jarmarku Chmielo-Wikliniarskiego 2023! [ZDJĘCIA, FILM]

Na zakończenie Jarmarku Chmielo-Wikliniarski 2023 w Nowym Tomyślu wystąpił Gromee – producent Muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracujący z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”. Gromee na nowotomyskiej scenie wystąpił z Martą Gołaszewską znaną też jako MVRT. 

NOWY TOMYŚL: Jarmark Chmielo-Wikliniarski 2023!

W piątek 8 września barwnym korowodem rozpocznie się, w Nowym Tomyślu, tradycyjny Jarmark Chmielo-Wikliniarski. Od kilku dni w mieście trwają przygotowania do tej trzydniowej imprezy. 

Już niebawem! Kolejna odsłona Jarmarku Chmielo-Wikliniarskiego!

Już niebawem, 8 września br., rozpocznie się największe i najbardziej znane wydarzenie w  Nowym Tomyślu, odbywające się pod hasłem chmielu i wikliny, czyli… Jarmark Chmielo-Wikliniarski!

W ciągu trzech dni, 8-10 września, będziemy wspólnie bawić się w rytm hitów zespołu Baciary, Majki Jeżowskiej, Janusza Walczuka oraz znanego w całym świecie, polskiego producenta muzycznego i DJ – Gromee.

Koncerty będą odbywać się na Placu Niepodległości w Nowym Tomyślu.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia przekażemy już niebawem. Obserwujcie stronę internetową oraz profil na Facebook’u.

https://nowotomyskimagazyn.pl/zespol-baciary-wystapi-przed-nowotomyska-publicznoscia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *