NOWY TOMYŚL: Członkowie Zarządu Powiatu na spotkaniu wigilijnym pracowników Zespołu Szkół nr 1

Członkowie Zarządu Powiatu Nowotomyskiego uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym pracowników Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu.
 
Na zaproszenie dyrektora placówki, Łukasza Frańskiego w wydarzeniu uczestniczyli także emerytowani pracownicy szkoły. Podczas uroczystości przywrócono również zakorzeniony w tradycji zwyczaj podziękowania emerytowanym pracownikom za wieloletni trud włożony w pracę na rzecz szkoły.
 
Ten niezwykły moment wigilijnego spotkania stanowił świadectwo wdzięczności i podziwu dla wszystkich tych, którzy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę, ale z powodu pandemii nie mogli w latach ubiegłych w sposób oficjalny, a atmosferze uroczystości podziękować za lata współpracy. Dlatego w tym roku, aby tradycji stało się zadość, oprócz podziękowań i upominków wręczonych przez wicestarostę  nowotomyskiego –Marcina Brambora oraz dyrektora szkoły –Łukasza Frańskiego, młodzież z myślą o zasłużonych emerytach przygotowała również specjalny koncert – polskich kolęd oraz świątecznych piosenek.
 
Wraz z wicestarostą M. Bramborem życzenia świąteczno – noworoczne społeczności szkolnej przekazali członkowie Zarządu: Edwin Pigla, Konrad Drąd, Patryk Kąkolewski wraz z Radnym Rady Powiatu Nowotomyskiego Jackiem Pieprzykiem.
 
Warto dodać, że po raz pierwszy spotkanie wigilijne odbyło się w murach szkoły – w oddanej niedawno do użytku sali konferencyjnej.
Fot. ZS nr 1
 
źródło: Powiat Nowotomyski
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *