MIEDZICHOWO: Poczytajki w Gminnej Bibliotece Publicznej

Poczytajki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedzichowie

Klub Malucha zawiązał się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedzichowie w 2019 roku wraz z rozpoczęciem cyklicznych zajęć czytelniczo-plastycznych, nazwanych przez nas „Poczytajkami”. Inspiracją była wystawa wydawnictwa Nasza Księgarnia, która była prezentowana w filii w Bolewicach w czasie wakacji w 2019 r. Zajęcia dla najmłodszych wraz z opiekunami, spodobały się tak bardzo, że są kontynuowane do dziś.

Wiadomo, że dzieci są świetnymi twórcami i dzięki nieograniczonej wyobraźni potrafią zawsze stworzyć coś pięknego, dlatego po chwili z opowieścią oraz serii pytań i odpowiedzi, przychodzi czas na artystyczną ekspresję. Na zajęciach, maluchy pracują wraz z rodzicami i za każdym razem w pełni wykorzystują każdy moment na to, by stworzyć coś wyjątkowego, związanego z lekturą.

– Cieszymy się każdym nowym spotkaniem z najmłodszymi i ich opiekunami. W końcu nie ma nic lepszego, niż tworzyć coś wspaniałego razem z rodzicem. Dlatego też GBP w Miedzichowie zaprasza wszystkich, którzy kochają bajki, zabawne historyjki oraz małych artystów na „Poczytajki” i warsztaty plastyczne, odbywające się cyklicznie w każdy poniedziałek o godzinie 15.30 w filii biblioteki w Bolewicach.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *