Dzielnicowy z Nowego Tomyśla zdobył złoto

W dniu 23 marca 2024 r. w Poznaniu odbyły się emocjonujące zawody Spring Open 2024 GI & No GI Jiu-jitsu, które zgromadziły utalentowanych zawodników z całej Polski. Jednym z nich był sierżant Cezary Konczerewicz, reprezentujący klub „De La Riva” i służący w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu jako dzielnicowy.

W trakcie zawodów, sierż. Konczerewicz zaprezentował swoje niezwykłe umiejętności, co zaowocowało zdobyciem złotego medalu w kategorii GI Master I do 70 kg. Jego determinacja, ciężka praca i zaangażowanie w trening przyniosły mu zasłużone zwycięstwo, czyniąc go dumą swojego klubu oraz jednocześnie inspirującym przykładem dla innych.

 

Jednakże, dla pasjonatów sportu, to tylko początek sezonu zawodów. Już 27 kwietnia 2024 r. odbędą się kolejne prestiżowe zawody – IV International Polish Championship BJJ GI & NO GI w Tarnowie Podgornym. Wydarzenie to przyciągnie uwagę krajowych zawodników, którzy będą rywalizować w dwóch kategoriach: GI i No GI.

 

Dodatkowo warto wspomnieć, że oprócz swoich osiągnięć sportowych, dzielnicowy Cezary Konczerewicz pełni również rolę instruktora taktyk i technik interwencji. Jego doświadczenie w dziedzinie Jiu-jitsu oraz umiejętności w zakresie radzenia sobie w stresujących sytuacjach sprawiają, że jest nie tylko mistrzem na macie, ale też niezawodnym przewodnikiem i mentorem dla kolegów z pracy. Jego wiedza i umiejętności inspirują innych do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji w służbie.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *