Burmistrz Włodzimierz Hibner spotkał się z mieszkańcami Nowego Tomyśla

W czwartek, 22 czerwca br., o godz. 17.00 na sali widowiskowej w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyło się VI spotkanie Burmistrza Nowego Tomyśla z mieszkańcami Gminy. Była to okazja do podsumowania najważniejszych inwestycji gminnych z ostatnich lat oraz odpowiedzi na pytania, nurtujące mieszkańców Gminy Nowy Tomyśl.

Burmistrz Włodzimierz Hibner, na wstępie spotkania, podsumował dotychczasowe działania związane z oczekiwaną od lat inwestycją w Nowym Tomyślu, czyli budowę drogi wojewódzkiej wraz z wiaduktem nad torami kolejowymi.

W dalszej części spotkania Burmistrz zaprezentował szereg inwestycji zrealizowanych w Gminie Nowy Tomyśl w minionych latach, wspomniał również o planach inwestycyjnych, których realizacja na dzień dzisiejszy nie powiodła się.

W drugiej części spotkania mieszkańcy zadawali pytania dotyczące aktualnych spraw związanych z funkcjonowaniem Gminy. Padło wiele ważnych pytań dotyczących m.in. osób niepełnosprawnych , komunikacji miejskiej czy działań straży miejskiej. 

Szczegółowy zapis spotkania z mieszkańcami dostępny w serwisie YT.

Całość spotkania dostępna w linkach. Osobiście zadziwił mnie jeden fakt, że podczas panelu pytań, radni, którzy mają wszak możliwość bezpośredniej konfrontacji z burmistrzem, przejęli mikrofony. Co do pytań i odpowiedzi się nie odnoszę. Jednak warto by dać głos tym, którzy radnymi nie są. Z pozdrowieniami dla uczestników spotkania Adam Rybarczyk

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *